WD-40 Specialist Moto TripackComposition :WD-40 Specialist Moto Nettoyant Chaîne 400 mlWD-40 Specialist Moto Lubrifiant Chaîne Conditions Sèches 400 mlWD-40 Specialist Moto Lustreur Silicone 400 mlpackaging secondaire : 10 pcs / 1 carton
Le prix initial était : 30,55 €.25,46 €Le prix actuel est : 25,46 €.
Disponibilité : 580 en stock
WD-40 Specialist Moto TripackComposition :WD-40 Specialist Moto Nettoyant Chaîne 400 mlWD-40 Specialist Moto Lubrifiant Chaîne Conditions Sèches 400 mlWD-40 Specialist Moto Lustreur Silicone 400 mlpackaging secondaire : 10 pcs / 1 carton
| Poids | 0,22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 50 × 40 cm |
| CATEGORIE | HFC > Fluides > produit d'entretien moto |
| EAN | 5032227333451 |
| Transporteur | Chronopost / Chrono Classic |
| ECO-TAXE 2026 | |
| Fournisseur | HFC |
| Shipping time | 2 |
| STOCK DROP | OUI |
| STOCK REEL | NON |
| Time to ship | 2 |
| MARQUE | |
| Materiel | 3 x 400 ml |
| Manufacturer Company Name | Manufacturer Company Name |
| Manufacturer Country | Manufacturer Country |
| Manufacturer Email | Manufacturer Email |
| Manufacturer Phone | Manufacturer Phone |
| Manufacturer PostalCode | Manufacturer PostalCode |
| Manufacturer Street1 | Manufacturer Street1 |
| Manufacturer Street2 | Manufacturer Street2 |
| Pays nom | |
| Pays abreviation | |
| HFC - PRIX DACHAT 2026 | |
| SKU FABRICANT | |
| TYPE DE PRODUIT |